PLAMEN 2015:Osobní stránka na adrese: mladihasicikvetus.klubova-stranka.cz

PLAMEN 2015

Podzimní kolo hry Plamen 2015 se uskutečnilo 27.9.2014 opět ve Varvažově. Sraz jsme měli v půl osmé ráno na zastávce. Na nikoho se nečekalo a tak jsme prakticky ihned vyrazili. Při rozlosování jsme dostali čísla- mladší 10 a přípravka 22. Po nástupu šla jako první disciplína na řadu štafeta požárních dvojic. Tuto disciplínu plnili: Kubec Štěpán, Kubec Jakub, Táborová Lucka, Mašková Zlatka a Tejnorová Adélka. Tady jsme obsadili naše nejlepší umístění a to 6. místo.

Vzápětí po nás šla na start naše přípravka ve složení: Tejnor Adámek, Pruška Davídek, Klíma Daník, Kubec Štěpánek a Novák Jindříšek.

Jako další disciplína se prováděl závod požárnické všestrannosti ( braňák). Zde se ukázaly naše velké slabiny, hlavně ve střelbě ze vzduchovky. Naše družstvo mladších po součtu všech trestných bodů obsadilo 11. místo. Přípravka proběhla i tuto disciplínu bez větších problémů.
Po obědě jsme si nechali poslední disciplínu a to štafetu 4x60 m. Všichni proběhli své úseky bez jakéhokoliv zaváhání. Tady jsme obsadili 10. místo.

Přípravka zvládla i tuto disciplínu na jedničku.

Při závěrečném hodnocení tohoto kola si naše přípravka odnesla medaile za 1. místo, diplom, dort a cestovní batoh. Naše družstvo mladších obsadilo zatím 11. místo. Všichni se moc snažili a proto jsme se po odjezdu zastavili ještě v Milevsku v cukrárně doladit formu.

Tradičně čas utekl rychle a opět jedeme ukázat co umíme. Tak jako loni i letos se jarní část soutěže konala ve Varvažově. 16.5. jsme se opět sešli na návsi, naložili hadice, helmy a vyrazili. Opět jedeme s přípravkou a mladšími. Čeká nás pouze požární útok. Po příjezdu jsme se došli nejdřív posilnit obědem a pak se šlo na věc. Nejdřív šla na start přípravka. Útok se povedl a v čase 62 vteřin tuto disciplínu bezpečně zvládli.

Následoval útok našich mladších. Útok se povedl nečekaně skvěle. Po ukončení svítil na tabuli čas 41,45 vteřin, což byl 5 nejrychlejší v této kategorii a s minimální ztrátou na přední pozice. Tímto útokem jsme si polepšili celkové umístění z podzimního 11. místa na krásné 8. místo.

Přípravka opět neměla soupeře a odnesla si ve své kategorii medaile a ceny za 1. místo.